اخبار و رویدادها
مقالات...
مقام معظم رهبری: وقتی به کوهستان‌های اطراف تهران می‌روم و می‌بینم هیچ‌کس نیست! غصه می‌خورم مقام معظم رهبری: وقتی به کوهستان‌های اطراف تهران می‌روم و می‌بینم هیچ‌کس نیست! غصه می‌خورم
مظلوم امام حسن(ع)مظلوم امام حسن(ع)
هدیه به اموات هدیه به اموات
فوائد گریه بر امام حسین (ع)فوائد گریه بر امام حسین (ع)
چگونه حال و هوای خانه را محرمی کنیم؟چگونه حال و هوای خانه را محرمی کنیم؟
براي ايجاد محبت بين دو زوج چه بايد كرد؟براي ايجاد محبت بين دو زوج چه بايد كرد؟
وظیفه ما در قبال پدر ومادر چیست؟وظیفه ما در قبال پدر ومادر چیست؟
بایگانی
سازمان تبلیغات اسلامی یزد
آدرس : یزد، بلوار شهید پاکنژاد، روبروی پمپ بنزین، اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد
تلفن : 37253370-035
فاکس : 37252680-035
ایمیل : info@tebyanyazd.ir
> گروه اخبار > عتبات عالیات > مشروح خبر _PRINTER_FRIENDLY


حقيقت اربعين با گذشت زمان بيشتر نمايان مي‌شود
نگارنده خبر: کارشناس رسانه
تاریخ ثبت:1396/8/4

آيت‌الله علوي گرگاني: حقيقت اربعين با گذشت زمان بيشتر نمايان مي‌شود يكي از مراجع تقليد گفت:‌ با گذشت زمان روز به روز حقيقت اربعين بيش از پيش نمايان مي‌شود و افراد فراواني به آن جذب خواهند شد.
آيت‌الله علوي گرگاني:
حقيقت اربعين با گذشت زمان بيشتر نمايان مي‌شود
يكي از مراجع تقليد گفت:‌ با گذشت زمان روز به روز حقيقت اربعين بيش از پيش نمايان مي‌شود و افراد فراواني به آن جذب خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله محمد علوی گرگانی ظهر امروز در دیدار مسؤولان هفته‌نامه خبری حوزه‌های علمیه با اشاره به اهمیت مراسم اربعین اظهار کرد: استقبال چشمگیری از این مراسم صورت می‌گیرد و افرادی از اقصی نقاط جهان با اشتیاق و شور در پیاده‌روی اربعین شرکت می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: عدد 40 از الفاظ مهم و کاربردی است که به عنوان مثال در چهلمین روز درگذشت اموات نیز مراسمی برگزار می‌‌شود.

این مرجع تقلید با اشاره به ورود کاروان اسرا در اربعین به کربلا گفت: جاذبه امام حسین(ع) سبب رونق این مراسم در چند سال اخیر شده به طوری که افراد با عشق و علاقه در این مراسم شرکت می‌کنند.

وی عنوان کرد: پیام‌های فراوانی برگزاری مراسم اربعین حسینی به همراه دارد به طوری که همگان با مشاهده چنین جمعیت عاشقی کنجکاو به آگاهی در زمینه چگونگی واقعه عاشورا و شخصیت امام حسین(ع) می‌شوند.

آیت‌الله علوی گرگانی یادآور شد: با گذشت زمان روز به روز حقیقت اربعین بیش از پیش نمایان می‌شود و افراد فراوانی به آن جذب خواهند شد.

وی با بیان اینکه زائران اربعین در زمینه دستیابی به توفیق زیارت اربعین باید خدا را شاکر باشند گفت: زائران لازم است به تبلیغ معارف و آموزه‌های اربعین بپردازند و اعمال مورد رضایت این امام بزرگوار را انجام دهند و از اعمال ناپسند و خلاف که نارضایتی امام را به همراه دارد جلوگیری کنند.


تعداد مطالعه 277 مرتبه بوده است.


عناوين مرتبط
حقيقت اربعين با گذشت زمان بيشتر نمايان مي‌شود
  نظر بدهید:
* نام:  
* پست الکترونیک:  
* متن:
محدودیت تایپ: حرف
* کد امنیتی:   <  
 

 
صفحه اول   |   ارتباط با ما   |   نقشه سايت   |   ورود به سایت   |   download   |   انجمن   |   سایت کودکان تبیان   |   پست الکترونیک
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد میباشد.
پشتیبانی : واحد فناوری اطلاعات اداره کل تبلیغات اسلامی یزد