اخبار و رویدادها
مقالات...
برتر از هزار ماه برتر از هزار ماه
تکریم انسانها تکریم انسانها
حرمت استاد در ایات وروایاتحرمت استاد در ایات وروایات
در طلب رفع غم هادر طلب رفع غم ها
خدمت رسانی از منظر اخلاق اسلامیخدمت رسانی از منظر اخلاق اسلامی
چند حدیث در باب ترک نماز عمداًچند حدیث در باب ترک نماز عمداً
صله رحمصله رحم
بایگانی
سازمان تبلیغات اسلامی یزد
آدرس : یزد، بلوار شهید پاکنژاد، روبروی پمپ بنزین، اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد
تلفن : 37253370-035
فاکس : 37252680-035
ایمیل : info@tebyanyazd.ir
> گروه اخبار > نماز جمعه > مشروح خبر _PRINTER_FRIENDLY


هیچ یک از ‌کشورهای غربی نمی‌خواهند که ‌ملت ایران روی پای خودبایستد
نگارنده خبر: کارشناس رسانه
تاریخ ثبت:1397/3/22

آیت الله محمد رضا ناصری گفت:از ابتداکاملا مشخص بودکه آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها با هم توافق داشته‌ و تمام اقداماتی که کرده اند حرکات خیمه شب بازی بوده تا ملت ایران روی پای خودنایستد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی با اشاره به اینکه قرآن کریم می‌فرماید دشمن همیشه در پی آن است که مومنان را در از راه خود منحرف کند اظهار داشت: بر اساس آیات قرآن با وجودی که ما باید همیشه در آمادگی کامل در برابر توطئه‌های دشمنان باشیم،اما خداوند پشتبان ماست و نباید هیچ سستی به خود راه بدهیم و از هیچ برنامه‌ای از دشمنان نباید ترس و یاس داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه در انقلاب اسلامی ایران ما این موضوع را ۴۰ سال تجربه کردیم بیان کرد: تا به الان هم خداوند تمام توطئه‌ها و مکر و حیله‌های دشمنان را به خودشان بازگردانده و بعد از این هم خداوند قطعا این چنین می‌کند و باید مطمئن باشیم که نصرت خداوند با ماست.

ناصری با تقدیر و تشکر از حضور پرشور مردم ولایتمدار یزد و دیگر نقاط ایران در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس عنوان کرد: مردم ایران بار دیگر حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین و دیگر مظلومان جهان را اثبات کردند.

وی تصریح کرد: امروز رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی به وسیله کشتار مردم مظلوم فلسطین سعی در تثبیت حاکمیت غیرمشروع خود دارند و آمریکا هم با جنایت‌ها و حمایت‌های خود از این ظلم صهیونیست‌ها سعی در تثبیت و تحقق این توطئه‌ها دارند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران برای رساندن انسان‌ها به قرب الهی است گفت: هر کاری که ما را از خداوند دور می‌کند را باید کنار بگذاریم و هر کاری هم که ما را به خدا نزدیک می‌کند را باید در جامعه ترویج دهیم.

ناصری یزدی بیان کرد: یکی از مسائلی که امروز جامعه ما به آن به صورت بسیار ویژه احتیاج دارد، قدرت تفکر و تعقل است که باید در بین تمام افراد وجود داشته باشد.

وی افزود: زمانی که فردی قدرت تفکر و تعقل نداشته باشد، هر چیزی را بدون تحقیق و اطمینان قبول می‌کند و آن را در بین دیگر افراد منتشر می‌کنند و زمینه ترویج شایعات و بعضا مطالب غیر دین را فراهم می‌کنند.

ناصری با اشاره به بدعهدی‌های غرب به‌ویژه آمریکایی‌ها گفت: در طول تاریخ هر زمانی که ما به بیگانگان تکیه کردیم زمین خوردیم و نتوانستیم به موفقیت دست پیدا کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان یزد غیراطمینان بودن اروپایی‌ها را یادآور شد و گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند اروپا هم مانند آمریکا قابل اطمینان نیست و تنها به دنبال تحقق اهداف و موقعیت‌های خود هستند.

ناصری یزدی ادامه داد: از ابتدا کاملا مشخص بود که آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها با هم توافق داشته‌اند و تمام اقداماتی که کرده اند حرکات خیمه شب بازی بوده و هیچ یک از این کشورهای غربی نمی‌خواهند که ما روی پای خودمان بایستیم.

وی بیان کرد: نه فرانسه، نه انگلیس، نه آلمان و نه هیچ کشور غربی دیگری نمی‌تواند موفقیت ما را ببیند و همیشه در راه موفقیت انقلاب سنگ‌اندازی می‌کنند، ما نباید دیگر به این مستکبران دل ببندیم و لازم است که با تکیه بر ظرفیت های خودمان، زمینه موفقیت و پیشرفت بیش از پیش انقلاب را فراهم کنیم.


تعداد مطالعه 106 مرتبه بوده است.


عناوين مرتبط
قدرت تفکر و تعقل به‌عنوان دو شاخصه برای فرهنگ سازی در جامعه
سخنراني رئيس اداره تبليغات اسلامي مهريز در نماز جمعه دهستان منشاد
امام جمعه اردکان: از میراث امام راحل باید پاسداری كنیم
امام جمعه یزد: دشمنان به دنبال تغییر ذائقه مردم هستند
امام جمعه ابرکوه :اعتکاف از برکات معنوی انقلاب اسلامی است
بیشترین زیان تحریم های غرب علیه ایران متوجه دشمن شد
مسئولان با استفاده از ظرفیت های داخلی برای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند
امام جمعه ابرکوه: پیام مقام معظم رهبری به جوانان اروپا از ژرف نگری معظم له است
امام جمعه یزد: تحریم های دشمن نقش بر آب است
امام جمعه یزد: جوانان خلاق و اخلاق‌مدار نیاز اصلی در مسیر خودکفایی کشور هستند
  نظر بدهید:
* نام:  
* پست الکترونیک:  
* متن:
محدودیت تایپ: حرف
* کد امنیتی:   <  
 

 
صفحه اول   |   ارتباط با ما   |   نقشه سايت   |   ورود به سایت   |   download   |   انجمن   |   سایت کودکان تبیان   |   پست الکترونیک
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد میباشد.
پشتیبانی : واحد فناوری اطلاعات اداره کل تبلیغات اسلامی یزد