اخبار و رویدادها
مقالات...
شرح احوال شیخ عبدالکریم حائری در برزخشرح احوال شیخ عبدالکریم حائری در برزخ
چهار عامل اکمال ایمانچهار عامل اکمال ایمان
شیخ محمد تقی بافقی(ره) مظهر توحید و توکلشیخ محمد تقی بافقی(ره) مظهر توحید و توکل
پیامبر مهربانی صلی الله علیه و آله، در قرآن وسیرهپیامبر مهربانی صلی الله علیه و آله، در قرآن وسیره
آغاز امامت امام زمان (عج)آغاز امامت امام زمان (عج)
حقوق حیوان ها در سیره و سخن پیامبراعظم(صلى الله علیه وآله) و مقایسه آن با حقوق بشر در غربحقوق حیوان ها در سیره و سخن پیامبراعظم(صلى الله علیه وآله) و مقایسه آن با حقوق بشر در غرب
«حجاب و بی حجابی؛ جدال دو تمدن»«حجاب و بی حجابی؛ جدال دو تمدن»
بایگانی
سازمان تبلیغات اسلامی یزد
آدرس : یزد، بلوار شهید پاکنژاد، روبروی پمپ بنزین، اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد
تلفن : 37253370-035
فاکس : 37252680-035
ایمیل : info@tebyanyazd.ir

آسيب شناسي انقلاب از نگاه رهبري

مقدمه

آسيب شناسي در خصوص پديده هاي مختاف يك نظام و جامعه در حوزه هاي گوناگون آن يك ضرورت اجتناب ناپذير است كه مي تواند در تبيين افكار عمومي و روشنگري نقش مهمي ايفا نمايد.

ادامه

6پرسش بنیادین درباره انقلاب کبیر اسلامی ایران

۶ پرسش بنیادین درباره انقلاب کبیر اسلامی ایران

«انقلاب کبیر اسلامی» که بزرگترین تحول و تغییر قدرت در طول تاریخ ما بود و اساس سلطنت و حکومت فردی را به حکومت مردمی تبدیل کرد، شایسته‌ی آن است که از ابعاد گوناگون مورد توجه و بررسی قرار بگیرد.

ادامه

سخنرانی تاریخی حضرت امام خمینی در بدو بازگشت به ایران در بهشت زهرا(س) تهران

عوذ باللّه‌ من الشیطان الرجیم
بسم اللّه‌ الرحمن الرحیم


تشکر و تسلیت

ما در این مدت مصیبتها دیدیم؛ مصیبت‌های بسیار بزرگ. و بعضِ پیروزیها حاصل شد که البته آن هم بزرگ بود. مصیبت‌های زنهای جوان مرده، مردهای اولاد از دست داده، طفلهای پدر از دست داده. من وقتی چشمم به بعضی از اینها که اولاد خودشان را از دست داده‌اند می‌افتد، سنگینی در دوشم پیدا می‌شود که نمی‌توانم تاب بیاورم. من نمی‌توانم از عهدۀ این خسارات که بر ملت ما وارد شده است برآیم. من نمی‌توانم تشکر از این ملت بکنم که همه چیز خودش را در راه خدا داد. خدای تبارک و تعالی باید به آنها اجر عنایت فرماید. من به مادرهای فرزند از دست داده تسلیت عرض می‌کنم و در غم آنها شریک هستم. من به پدرهای جوان داده، من به آنها تسلیت عرض می‌کنم. من به جوانهایی که پدرانشان را در این مدت از دست داده‌اند تسلیت عرض می‌کنم.

ادامه

ماجرای عکس امام در زیر درخت سیب

 

امام با من شوخی می‌کردند/ ماجرای عکس امام در زیر درخت سیب/ایده شلیک به هواپیمای حامل امام توسط چه کسی مطرح شد// بامداد 12 بهمن منتشر شود

ادامه

رویدادهای دهه فجر

روز شماره دهه فجر انقلاب اسلامی

ادامه

جملات برگزیده دهه فجر

در آستانه فرارسیدن دهه فجر سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پایگاه اطلاع‌رسانی tebyanyazd.ir جملات برگزیده از بنیانگذارکبیر  انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) ومقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را درباره «دهه فجر و ۲۲ بهمن» منتشر کرد:

ادامه

انقلابی سرشار از عنایت های رحمانی

در آموزه های اسلام از پایبندی ایرانیان به مکتب اسلام ناب و تلاششان در این زمینه ها سخن به میان آمده است امید است که این تلاش ها در سایه ی حکومت اسلامی مقتدر و پویا ادامه داشته باشد.

ادامه

ايستادگي مقابل زورگويان درس انقلاب اسلامي

30 سال قبل ايران خود را براي يك دگرگوني كامل آماده مي كرد و برضد رژيم محمدرضا شاه پهلوي به پا خاست. مردم ايران با راهپيمايي هاي اعتراض آميز توانستند طي يك سال شاه را ساقط كنند.

ادامه

انقلاب اسلامی، تعالی معرفت

انقلاب اسلامی ایران تنها برای بهبود وضع معاش مردم شكل نگرفت، بلكه فراتر از این، یك ماهیت ارزشی و دینی دارد و از این رو، اساسی ترین وصف انقلاب ایران، «اسلامی» بودن آن است. در این نوشتار، به راه‌های جهانی سازی انقلاب اسلامی ایران برای رسیدن به یك تمدّن اسلامی اشاره شده است.

ادامه

رویدادهای 14 بهمن

 حضرت امام طي يك مصاحبه مطبوعاتي در مدرسه رفاه اعلام كردند: شوراي انقلاب حكومت موقت تعيين خواهد شد و حكومت موقت، موظف خواهد بود كه مقدمات رفراندم را تهيه كند. همچنين قانون اساسي كه تدوين شد، به آراء عمومي گذاشته مي‌شود. ايشان دولت بختيار را غيرقانوني اعلام كردند و گفتند: كاري نكنيد كه مردم را به جهاد دعوت كنم.

ادامه

از انقلاب اسلامی ایران تا انقلاب مهدوی آخرالزمان

احساس درد اگر چه به خودی خود، خوشایند نیست اما از الطاف خفیه الهی است؛ چرا که وجود بیماری را خبر می دهد و این باخبری است که انسان را برای درمان، به سوی طبیب می کشاند اما زنهار که اگر ناطبیب را به جای طبیب بگیرد؛ دور نخواهد بود که دردش با مرگ، دوا شود! این مقال، مژده طبیب موعودی است که خالق خلق، توان درمان دردهای کهنه و زخمهای ناسور را در دستان یداللهی او نهاده است.

ادامه

حاشیه جالب ورود امام خمینی به ایران +عکس

زمانیکه هواپیمای حامل امام خمینی (ره) در فرودگاه مهرآباد به زمین نشست همه منتظر بودند تا امام هر چه سریع تر پیاده شوند اما موضوعی مانع آن شده بود.
ادامه

خاطرات انقلاب: آن روز معلوم نبود چه خواهد شد

سردار سرلشکر غلامحسین افشردی (حسن باقری) جوانی انقلابی و مؤمن بود که در سالهای دفاع مقدس با تکیه بر ایمان و اخلاص خود دوست و دشمن را به حیرت واداشت.

ادامه

صندلی لرزان آخرین نخست‌وزیر

انحراف مسیر هواپیما به‌سمت کشور دیگر، ‌ انهدام آن و مسدود کردن باند فرودگاه، سه پیشنهادی بود که برای جلوگیری از بازگشت امام به ایران، در جلسه بین سران ارتش و ژنرال هایزر بررسی شد. اما بازتاب این اتفاق‌ها در دنیا و نبود توافق و تفاهم بین سران آمریکا، اجرای این پیشنهاد‌ها را غیرممکن می‌کرد.درست زمانی که بحث بر سر جلوگیری از ورود امام به ایران داغ بود، تصمیم قاطع امام خمینی (ره) برای بازگشت به ایران، توطئه‌های ایالات متحده را نقش بر آب کرد.

ادامه

رمز ماندگاري انقلاب اسلامي ايران

دفاع مقدس ما از جنس حماسه عاشوراي حضرت اباعبدالله الحسين(ع) بود.
با بعثت پيامبر اسلام حضرت محمد(ص) و علني شدن نهضت نبوي انقلابي بزرگ در تاريخ بشريت بوقوع پيوست. در زماني كه ظلم و جور، بربريت و ناداني، شرك و بت پرستي زندگي اعراب آن زمان را فرا گرفته بود. بشريت در آستانه هدايت عظمي قرار گرفت. اسلام ناب محمدي(ص) با تمام فراز و نشيب ها با عقل و منطق و با قرآن و معنويت انسان آن زمان را از تمام اين آفات نجات داد و در مسير بندگي و هدايت الهي قرار داد. اما همچنان شيطان كينه توز، جهالت و دنيا پرستي در مقابل نهضت بزرگ نبوي و حق پرستي و هدايتگري مقاومت مي كرد. پس از رحلت پيابمر عظيم الشأن اسلام همان دشمنان زخم خورده و كينه توز بر آن شدند تا چراغ هدايت و روشنايي بشر را خاموش نمايند

ادامه

شكوه و شگفتي هاي انقلاب اسلامي ايران


آشكار است كه در همه مراحل رهبري انقلاب اسلامي امام خميني نقشي مستقيم و بي بديل داشته است و البته شخصيت و همچنين راهبردها، روش ها و تاكتيك هايي كه ايشان در هر مرحله انقلاب مورد استفاده قرار داد، محصول تربيت الهي و ديني وي بوده و او همه امور را برحسب وظيفه و تكليف الهي خودونه به خاطر كسب قدرت يا منافع مادي و گروهي به پيش مي برد.
انقلاب اسلامي ايران 33سال پرحادثه اما موفق را پشت سر نهاده است. انقلابي باشكوه و شگفتي ساز كه با وقوع آن متخصصان پديده انقلاب، تحليل گران سياسي و سياست مداران كه تصور وقوع آن را نداشتند غافلگير شدند و زماني كه آغاز شد چنان حركتي گسترده و سراسري پديد آورد كه امكان ايستادگي در مقابل آن و سركوبي و آرام كردنش غيرقابل تصور شد و توانست در مدتي كوتاه يعني حدود يك سال و يك ماه بر قدرتمندترين حكومت منطقه -كه ابرقدرت غرب آن را به ژاندارم خويش در منطقه تبديل كرده بود تا در مقابل حكومت هاي مخالف يا وقوع انقلاب هاي احتمالي بايستد -پيروز گرديده، مسير تحولات منطقه اي و جهاني را تغيير دهد

ادامه

امام روشنایی‌ها در تهران

بوی پیراهن آمدنت مست کرده بود مردم این شهر را و همین شد که ریختند به خیابان‌ها؛ شعر ناب بود حضورت اماما!

ادامه

الگو باشيم


بزرگترين و مهم‌ترين شاخصه روزهاي تاريخي سال 1357 كه توانست رژيم فاسد، وابسته و ديكتاتوري پهلوي را به زانو در آورد و انقلاب اسلامي را به پيروزي برساند، حضور يكپارچه مردم در صحنه بود.

ادامه

15 بهمن و تشکیل دولت موقت

پس از آن رایزنی های گسترده درباره تشکیل دولت موقت آغاز شد محافل سیاسی در گزارش هایی از کریم سنجابی و مهدی بازرگان به عنوان روسای دولت موقت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی یاد می کردند ولی...

ادامه

عطر آزادي +(صوت)

ای فجر انقلاب، بیا که با آمدنت دیو پلیدی و پلشتی می گریزد، طاغوت نابود می گردد و باتلاق کفر و ستم می خشکد. فجر صادق، مقدمت را گرامی می داریم، پیامت را پاسداری می کنیم و در پیشگاه آن بی نیاز آفریننده و خدای خمینی آفرین، سر بر خاک می ساییم.

ادامه

خاطره يار +(صوت)

امام هنوز نماز هم نخوانده بودند - عصر بود - از صبح كه ايشان آمدند - ساعت حدود نه و خرده‌اى - و به بهشت زهرا رفتند تا عصر، نه ناهار خورده بودند، نه نماز خوانده بودند، نه اندكى استراحت كرده بودند! آن‌جا مى‌روند كه نمازى بخوانند و استراحتى بكنند. ديگر تماس با كسى نمى‌گيرند؛ يعنى آن‌جا كه مى‌روند، با كسى تماس نمى‌گيرند. حالا كسانى كه در اين ستادهاى عملياتى نشسته بودند - ماها بوديم كه نشسته بوديم - چقدر نگران مى‌شوند! اين ديگر بماند. چند ساعت، هيچ كس از امام خبر نداشت؛ تا بعد بالاخره خبر دادند كه بله، امام در منزل فلانى هستند و خودشان مى‌آيند، كسى دنبالشان نرود!

ادامه

ویژه نامه: فجر 33

چگونگی نفوذ ،‌ حضور و سلطه استعمار و جابه‌جایی دو امپراتوری استعماری و چگونگی برخورد جریانهای فکری مختلف با مسائل سیاسی و فرهنگی و همچنین نقش مردم از زمانهای مختلف و تاثیر حضور آنان در تحولات سیاسی ـ اجتماعی ، برای سیاستگزاران و مدیران کشور بشدت مورد نیاز می‌باشد.علل و عوامل شکل‌گیری و چگونگی روند انقلاب اسلامی از دهه ۴۰ تا کنون همچنان مورد بحث و بررسی و اختلاف نظر می‌باشد. هر یک از گروهها و جریانهای سیاسی و اعتقادی به گونه‌ای موضوع را تجزیه وتحلیل و نتیجه گیری کرده‌اند…

ادامه

ويژگي ها، اهداف و دستاوردهاي انقلاب اسلامي

بهمن سال ،۱۳90 انقلاب اسلامي سي و سه ساله مي شود. انقلابي كه به بركت رهبري امام راحل، خون شهداي گرانقدر و اراده راسخ ملت به پيروزي رسيد و چنان برجسته و يگانه شدكه هيچ حركت وجنبش انقلابي ديگري توان برابري با آن را نخواهد داشت. زيرا انگيزه ها و اهداف بسيار متفاوتي داشت. به طور مثال در مقام مقايسه انقلاب اسلامي ايران با دو انقلاب مشهور غربي (فرانسه و روسيه)مي توان گفت: انقلاب كبير فرانسه، براي آزادي و رفاه و انقلاب روسيه، براي عدالت و برابري بوده است. اما انقلاب اسلامي ايران، انقلابي براي خدا و معنويت مي باشد. انقلاب ارزش ها است. از اين روست كه مي توان انقلاب كبير فرانسه را انقلابي صرفا سياسي و انقلاب روسيه را انقلابي كاملا اقتصادي دانست، ليكن انقلاب اسلامي ايران انقلابي است فرهنگي و معنوي.

ادامه

بررسي چهار محور اساسي پيرامون انقلاب اسلامي ايران

 در نظريه هاي انقلاب اسلامي ايران محورهايي مانند نقش رهبري، فرهنگ ايثار و شهادت، رسانه و ... از چنان پيچيدگي و گستردگي توأمان برخوردارند كه بررسي آنها به نگاهي چندوجهي از زواياي مختلف كارشناسي نياز دارد. از اين رو در سلسله گفت و گوهاي تخصصي درباره نظريه هاي پيروزي انقلاب اسلامي ايران با كارشناسان تلاش كرديم برخي از اين محورها را از ديدگاه هاي متفاوت ببينيم. چهار محور رهبري و ولايت فقيه، فرهنگ ايثار و شهادت در پارادايم مذهبي، رسانه و نقش زمان و دوره در فرهنگ ايثار و شهادت را از زبان كارشناسان به تفكيك آورده ا يم.

ادامه

وقایع انقلاب اسلامی در یک نگاه کلی

فروردین 1340 (پنج شنبه)

ـ وفات آیت‌الله العظمی حاج سید حسین بروجردی

آیت‌الله العظمی حاج سید حسین بروجردی با سی واسطه نسبت به حضرت امام حسن مجتبی (ع) مي‌رساندند. در سال 1253 ش در بروجرد متولد شده و در سن 18 سالگی برای تكمیل تحصیل به اصفهان رفت و پس از ده سال به نجف اشرف عزیمت نموده و به درس آیت‌الله خراسانی وارد گردید. ایشان پس از مراجعت و اقامت در بروجرد به قم مهاجرت كرده و به عنوان مرجع تقلید شیعیان جهان معرفی گردیدند و مدت 16 سال مرجعیت عامه را عهده‌دار بودند

ادامه

دستاوردهاي انقلاب اسلامي در جهان امروز

احمد هوبر روزنامه‏نگار سوئيسي كه از مسلمانان متعهد اروپا و از طرفداران جدي انقلاب اسلامي است در بهمن ماه ۶۸ همزمان با يازدهمين سالگرد انقلاب اسلامي به دعوت هشتمين كنفرانس انديشه اسلامي به ايران آمده بود. وي به دعوت سازمان پژوهش و برنامه‏ريزي آموزشي در جمع كارشناسان اين سازمان، سخناني تحت عنوان "تاثير انقلاب اسلامي در جهان امروز" ايراد نمود كه متن ترجمه شده آن را ملاحظه مي‏فرماييد.
بسم‏الله الرحمن الرحيم
خواهران و برادران گرامي از فرصت‏حضور در جمع شما خوشحال هستم موضوع سخن من " تاثير انقلاب اسلامي در جهان خارج امروز "است. مي‏دانم كه شما گهگاه ممكن است تصور كنيد جهان شما را تحقير كرده و با شما دشمني مي‏كند من به اينجا آمده‏ام تا به شما بگويم كه اين احساس صحيح نيست و شما نه تنها آن اندازه كه مي‏پنداريد منزوي نيستيد بلكه در جهان دوستان زيادي داريد

ادامه

رهبري در انقلاب با تكيه بر رهبري امام خميني‏

مقدمه
انقلاب اسلامي، با همه‏ي عظمتش، وامدار شخصيت امام خميني است. پديده‏ي شگفت‏آور اين است كه آيت‏اللَّه العظمي خميني، با حفظ شأن و منزلت روحاني خويش، «امام امت» و «رهبر مستضعفان جهان» لقب مي‏گيرند و مردم از صورت شهروندان پراكنده به امت بدل مي‏شوند. براي توضيح و تبيين چنين فرآيندي، ناگزير بايد ادبيات مربوط به رهبري را در جنبش‏هاي ديني مرور كنيم

ادامه

پهلوی؛ اصالت و اندوختن ثروت

خاندان پهلوی پس از کوتای سوم اسفند توانستند با همراهی انگلستان و قدرت های غربی زمام امور ایران را در دست گیرند. نگاهی به وضعیت این خاندان و بخشی از اموال آنها هر بیننده ای را به این نکته میرساند که پهلوی تنها در جهت بسط و توسعه نفوذ خود در کشور گام برداشت و از این طریق پایه های دیکتاتوری اش را گسترش داد.

ادامه

دوشنبه، 16 بهمن 1357

حضرت آیت‌الله گلپایگانی نیز با ارسال نامه‌ای برای امام خمینی ورود ایشان را به وطن تبریک گفتند.

ادامه

انقلاب و شعارها

وای اگر خمینی حکم جهادم دهد  ـ  ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد

ادامه

آیا انقلاب مصر ادامه انقلاب اسلامی ایران است؟

داستان مردم مصر و مبارک در حالی وارد دوازدهمین روز خود می شود که هر گروهی از منظر خود نامی بر این اتفاقات نهاده است؛ما ایرانی ها "انقلاب" ، اعراب "انتفاضه" و غربی ها آن را "اعتراض" مردم مصر می نامند

ادامه

روز 17 بهمن 1357 در ایران چه گذشت؟

در این روز براساس دستور امام که مردم با راهپیمایی نظر خود را نسبت به دولت مهندس بازرگان اعلام دارند، راهپیمایی‌های گسترده‌ای در تمام نقاط تهران و بیشتر شهرهای کشور به راه افتاد.

ادامه

امروز 18 بهمن 1357 در ایران چه خبر بود؟

خیابان‌های تهران نیز امروز (18 بهمن) شاهد راه‌پیمایی‌های خودجوش بود. در این روز نیز راهپیمایان مثل هر روز به سوی مقر امام و یا دانشگاه تهران حرکت می‌نمایند.

ادامه

سیدجمال الدین بزرگ و انقلاب مصر

سید جمال الدین بزرگ آن مرد اسلام خواه، شجاع، مبارز و شاگردانش، بهترین جایی را که برای مبارزات خود توانست پیدا کنند، مصر بود. بنابراین، حرکات اسلام خواهی در مصر چنین سابقه ای دارد و شخصیت های بزرگ سیاسی و فرهنگی این کشور، همگی آزادیخواه بودند

ادامه

سرنوشت شاه و همسرش پس از فرار از ایران

ن نمی خواهم پس از رفتن از ایران مانند ملک فاروق (شاه سابق مصر ) در لاس وگاس مدیر قمار خانه و یا مانند کارول پادشاه سابق رومانی در امریکا دلال اتومبیل شوم .

ادامه

19 بهمن 1357 و بیعت همافران با امام

از حوادث شیرین این روز، حضور تعداد کثیری از پرسنل نیروی هوایی در منزل امام بود. عکس بزرگی از حضور این پرسنل در منزل امام در حالی که لباس فرم در بر داشتند و به امام احترام نظامی می‌گذاشتند در صفحه‌ی اول روزنامه‌ی کیهان به چاپ رسید

ادامه

پیام امام خمینی به ملت ایران به مناسبت قیام مردم یزد

سلام و تحیت بر مومنین محترم یزد و سایر شهرهایی كه با خون خود بزرگداشت اربعین خونین تبریز را گرامی داشتند. اهالی محترم یزد كه دلاورانه قیام نمودید و با تعطیل عمومی و شعار متداول مرگ بر شاه، عامل آمریكا را دیوانه تر كردید معدودی هستید كه از آن طرف مرز به صورت غیر قانونی وارد یزد شدید!!!

ادامه

19 بهمن روز نیروی هوایی گرامیباد

در چنین روزی در سال  1357 شمار  زیادی از پرسنل نیروی هوایی با انجام حرکتی متهورانه ومهم با لباس رسمی در مدرسه رفاه، اقامتگاه امام خمینی (ره) حضور یافتند و  وفاداری خویش را به امام خمینی و آرمانهای انقلاب اسلامی  ابراز نمودند

ادامه

آنروز در ایران چه گذشت(20 بهمن 57)؟

از نخستین ساعات بامداد امروز، سیل جمعیت به سوی دانشگاه تهران، به حرکت درآمد و تمام نقاط داخلی دانشگاه از جمعیت پر شد و بلندگوهایی که توسط مسئولین برگزاری مراسم در تمام نقاط دانشگاه و خیابان‌های اطراف نصب شده بود، به خوبی صدا را به گوش همه‌ی حاضران می‌رساند.

ادامه

دو ويژگى مهم انقلاب؛ اسلامى و مردمى‏بودن‏

حضرت امام خميني(ره): بايد براى ادامه انقلاب اسلامى كوشش كنيم

ادامه

ولايت مطلقه فقيه از ديدگاه امام خميني و رهبری

شناساندن درست و روشن انديشه حضرت امام, درباره ولايت فقيه كمك مي كند هواداران و دفاع كنندگان واقعي ولايت, وظيفه خود را بدانند و كساني كه برآنند آن را درست بشناسند, راه يابند و آنان كه كژراهه مي روند شناخته شوند.

ادامه

12 بهمن سالروز ورود امام یه میهن گرامی باد

اين ايام که مصادف با اربعين امام حسين عليه السلام و گسترش راهپيمايي ها و اعتراضات مردمي بود

ادامه

عوامل اصلي پيروزي انقلاب اسلامي

پيروزي انقلاب اسلامي در بهمن ماه سال 1357 در ايران ، تحولي عظيم و شگرف محسوب مي شود. وقوع اين رويداد منحصر به فرد ، در سال هاي پاياني قرن بيستم، بسياري از نظريه پردازان انقلاب را شگفت زده کرد

ادامه

شاه در سفر بی‌بازگشت

شاه تصمیم داشت رهسپار آمریکا شود اما مقامات آمریکائی به دلیل اوجگیری بحران سیاسی در روابط تهران و واشنگتن، مایل به پذیرائی از وی نبودند.

ادامه

شنبه، 14 بهمن 1357

امروز نیز علی‌رغم بارش باران جمعیت به سوی محل اقامت امام سرازیر بود و این بازدید تا پاسی از شب ادامه داشت.

ادامه

یکشنبه، 15بهمن 1357

در این روز علاوه بر حضور گسترده‌ی مردم برای ملاقات با امام، صدها تن از همافران، افراد نیروی زمینی و هوایی، به محل اقامت حضرت امام خمینی رفتند و وفاداری خود را نسبت به ایشان ابراز داشتند.

ادامه

 
صفحه اول   |   ارتباط با ما   |   نقشه سايت   |   ورود به سایت   |   download   |   انجمن   |   سایت کودکان تبیان   |   پست الکترونیک
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد میباشد.
پشتیبانی : واحد فناوری اطلاعات اداره کل تبلیغات اسلامی یزد