اخبار و رویدادها
مقالات...
رعایت احترام حضرت زهرا (س) در سوره هل اتیرعایت احترام حضرت زهرا (س) در سوره هل اتی
گزارشی از سوره هل أتیگزارشی از سوره هل أتی
بیانیه مجمع جهانی اهل‌بیت‌(ع) در محکومیت دور جدید نسل‌کشی مسلمانان در میانماربیانیه مجمع جهانی اهل‌بیت‌(ع) در محکومیت دور جدید نسل‌کشی مسلمانان در میانمار
حضرت امام حسین(ع) ذبیح اعــــظمحضرت امام حسین(ع) ذبیح اعــــظم
میلااد امام هادی  علیه السلاممیلااد امام هادی علیه السلام
رشوه پدیده شوم اجتماعیرشوه پدیده شوم اجتماعی
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار سه‌ساعته با طلاب حوزه‌ علمیه استان تهران:رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار سه‌ساعته با طلاب حوزه‌ علمیه استان تهران:
بایگانی
سازمان تبلیغات اسلامی یزد
آدرس : یزد، بلوار شهید پاکنژاد، روبروی پمپ بنزین، اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد
تلفن : 37253370-035
فاکس : 37252680-035
ایمیل : info@tebyanyazd.irداعش پوشیدن "لباس زنانه" و "تراشیدن ریش" را حلال کرده است!
گروه مرتبط: دامن دامن حكمت


براساس گزارش شاهدان عینی؛

داعش پوشیدن "لباس زنانه" و "تراشیدن ریش" را حلال کرد!

نیروهای داعش ریش‌های خود را تراشیده و به صورت ظاهری متفاوت در سطح شهر ظاهر می‌شوند.

داعش داعش پوشیدن

جام نیـوز،به نقل از شاهدان عینی می‌گوید داعش در حال اعزام مهاجمان انتحاری از سوریه به شهر موصل درعراق است. ده‌ها هزار سرباز و نیروی نظامی عراق موصل را محاصره کرده‌اند تا آن را از کنترل داعش خارج کنند.

شاهدان گفته‌اند که در دو روز اخیر صدها نیروی تازه داعش از رقه در سوریه وارد موصل شده‌اند. به گفته آنها این نیروها اعضای خارجی هستند که یونیفرم‌های یکسان پوشیده، کمربند انتحاری دارند و به سلاح سبک مسلح هستند.

بر اساس گزارش افرادی که از موصل فرار کرده‌اند، نیروهای داعش ریش‌های خود را تراشیده و به صورت ظاهری متفاوت در سطح شهر ظاهر می‌شوند و به مردم اجازه خروج از خانه ها را نمی‌دهند. آنها همچنین از مساجد استفاده کرده و اقامت‌گاهای خود را تغییر داده‌اند و از لباس زنانه برای رفت آمد استفاده می‌کنند.

از طرفی نیز دیده شده که اعضای داعش در حال بمب‌گذاری در پل‌های روی رود دجله بوده و در عین حال گفته می‌شود ده‌ها خودرو را برای انجام عملیات انتحاری آماده کرده‌اند.

پیش بینی می‌شود با نزدیکتر شدن نیروهای دولتی به شهر، درگیری با داعش بیشتر شود. کارشناسان درگیری خونینی را در خیابان های موصل پیش بینی می‌کنند. 
صفحه اول   |   ارتباط با ما   |   نقشه سايت   |   ورود به سایت   |   download   |   انجمن   |   سایت کودکان تبیان   |   پست الکترونیک
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد میباشد.
پشتیبانی : واحد فناوری اطلاعات اداره کل تبلیغات اسلامی یزد