اخبار و رویدادها
مقالات...
برتر از هزار ماه برتر از هزار ماه
تکریم انسانها تکریم انسانها
حرمت استاد در ایات وروایاتحرمت استاد در ایات وروایات
در طلب رفع غم هادر طلب رفع غم ها
خدمت رسانی از منظر اخلاق اسلامیخدمت رسانی از منظر اخلاق اسلامی
چند حدیث در باب ترک نماز عمداًچند حدیث در باب ترک نماز عمداً
صله رحمصله رحم
بایگانی
سازمان تبلیغات اسلامی یزد
آدرس : یزد، بلوار شهید پاکنژاد، روبروی پمپ بنزین، اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد
تلفن : 37253370-035
فاکس : 37252680-035
ایمیل : info@tebyanyazd.irرنگ لباس های تان را پاییزی ست کنید
گروه مرتبط: اسرار خانه داری


رنگ لباس های تان را پاییزی ست کنید

هر فصل رنگ های خاص خودش را دارد و یک سری رنگ ها برای لباس مد می شود . در این مطلب می خواهیم رنگ های پاییزی امسال را برای ست کردن لباس های تان معرفی کنیم.

رنگ لباس، رنگ های پاییز، پوشاک، زنانگی،زیبایی، انسان زیبا

سبز آبی تیره :
سبز آبی تیره و تمام طیف های آن – از سبز زمردی گرفته تا فیروزه ای – از محبوب ترین رنگ های پاییز و زمستان امسال خواهند بود. سبز آبی تیره از رنگ هایی است که مسلما باید امسال در کمد لباس تان داشته باشید.برای استفاده هرچه بهتر از این رنگ غنی آن را با لباس هایی که بافت ضخیم و یا الگوهای پیچیده دارند بپوشید.

صورتی صدفی:
صورتی کم رنگ ( یا صورتی پودری ) معمولا برابر است با ظرافت، مهربانی و عشق. نگران این نباشید که خیلی دخترانه به نظر بیایید – سفید، شرابی، سبز تیره و حتی مشکی خیلی خوب با صورتی کم رنگ ترکیب می شوند.یک لباس با رنگ صورتی می تواند به تیپ تان زنانگی و ظرافت اضافه کند.

آبی تیره :
آبی تیره مسلما از دیگر رنگ ها پیشی خواهد گرفت. پوشاک خز دار، جیر و چرم با رنگ آبی تیره ( آبی کوبالت و آبی دریایی ) به ظاهرتان اعتماد به نفس و حالتی اشرافی اضافه می کند. تمام رنگ های خانواده آبی با رنگ های سفید، نارنجی و مشکی خوب ترکیب می شوند.

شرابی:
به این طیف از رنگ های کبود معمولا مارون، شراب قرمز یا مارسالا می گویند. این رنگ را می توانید به عنوان تکیه گاهی قوی برای دیگر رنگ ها استفاده کنید، حتی اگر به تنهایی مورد استفاده قرار بگیرد هم بسیارخوب جلوه می کند. لباس های شرابی را هم میتوانید سرکار به تن کنید هم در مهمانی ها و قرار های تان.

تمام طیف های نارنجی :
به نظر می رسد طیف های مختلف رنگ نارنجی یکی دیگر از بزرگترین مد های پاییز امسال را می سازد. زمستان و پاییز امسال پوشاک و زیور آلات با رنگ های مختلف نارنجی بسیار مد خواهد شد.این رنگ بسیار زیبای پاییزی و زمستانی با رنگ های مشکی، سفید و کرم بسیار خوب ترکیب می شود.

بنفش و ارغوانی :
بنفش و طیف های مختلف آن نیز از رنگ هایی هستندکه امسال زیاد خواهید دید. بنفش و اغوانی تیره با آبی تیره یا در ترکیب با وسائل جانبی یاسی رنگ مانند کیف دستی، روسری یا کلاه خوب جواب می دهند.

آبی رویال :
آبی رویال، آبی الکتریک و دیگر طیف هایی از این دست نیز از دیگر مد های پاییز و زمستان امسال هستند. آبی رویال آن قدر چشم گیر است که ظاهرتان را فوق العاده و کمی هم مرموز خواهد کرد.اگر می خواهید این پاییز همه شما را ببینند یک کت آبی الکتریک بخرید.


منبع : تبیان ،چاره چی 
صفحه اول   |   ارتباط با ما   |   نقشه سايت   |   ورود به سایت   |   download   |   انجمن   |   سایت کودکان تبیان   |   پست الکترونیک
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد میباشد.
پشتیبانی : واحد فناوری اطلاعات اداره کل تبلیغات اسلامی یزد