اخبار و رویدادها
مقالات...
ویژه شهادت امام علی النقی الهادی علیه السلامویژه شهادت امام علی النقی الهادی علیه السلام
معیار تبلیغات انتخابات از منظر مقام معظم رهبری حضرت ایت الله خامنه ای معیار تبلیغات انتخابات از منظر مقام معظم رهبری حضرت ایت الله خامنه ای
مردمی بودن به ادّعاکردن نیستمردمی بودن به ادّعاکردن نیست
راههای افزایش روزی راههای افزایش روزی
نماز در قرآن
ویژگی ممتاز حضرت معصومه(س) برای زنان مسلمانویژگی ممتاز حضرت معصومه(س) برای زنان مسلمان
اگر توان مدیریتی ندارید مسئولیت نپذیریداگر توان مدیریتی ندارید مسئولیت نپذیرید
بایگانی
سازمان تبلیغات اسلامی یزد
آدرس : یزد، بلوار شهید پاکنژاد، روبروی پمپ بنزین، اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد
تلفن : 37253370-035
فاکس : 37252680-035
ایمیل : info@tebyanyazd.ir

اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد در راستای دستیابی به اهداف خود و در چارچوب قوانین، ضوابط و مقررات مربوطه، نهایت سعی و تلاش خود را می نماید تا با جذب نظرات ، پیشنهادات و انتقادات مردمی بتواند نسبت به ارائه خدمات بهتر اقدام نماید. لذا:

* در جهت خدمت رسانی بهتر، رفع نواقص و دریافت نظرات کاربران، امکان نظرسنجی را در وب سایت اداره کل فراهم نموده است.

*  در این پرتال سعی شده است تا کلیه استاندارد های مورد نیاز اعم از کاربر پسند بودن، شفافیت، کیفیت خدمات، دسترس پذیری اطلاعات و سایر استانداردهای مربوطه رعایت گردد.

*  اصلاح و بهبود روش های ارائه خدمات و اطلاع رسانی به مراجعین از طریق پرتال ایجاد و همواره مدنظر مسئولین این اداره کل بوده است.

* اهمیت به اطلاع رسانی و بروز رسانی اخبار، اطلاعیه ها و ... در پرتال سازمان یکی از مهمترین اهداف این سازمان مطرح شده است.

دریافت و رسیدگی به شکایات، پیشنهادات و انتقادات مراجعین و پاسخگویی به آنها در وب سایت فراهم شده است. و شما می توانید از طریق فرم پیگیری با وارد کردن کد رهگیری از پاسخ آن مطلع شوید.

*  زمینه دریافت پیام مخاطبین از طریق پست الکترونیکی info@tebyanyazd.ir و پاسخگویی به آنها ایجاد شده است.

*  این سازمان کلیه بخشنامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و ضوابط اجرایی و ... را از طریق درگاه الکترونیک خود جهت اطلاع و استفاده در دسترس عموم قرار داده است

خدمات الکترونیک سازمان تبلیغات اسلامی را می‌توانید از اینجا دریافت کنید

 همچنین مي توانيد ديدگاه خود را از طریق درگاه ارتباط با ما یا به صورت تلفنی و یا به صورت حضوری به این اداره کل انتقال دهید و همواره مشتاق دیدگاهها و نظرات شما هستیم.

 مي توانيد از طريق منوي اداره کل در قسمت منوی اصلی (منوی بالای سایت) تلفن تماس با مدیران دستگاه  و یا از طریق وب سایت اداره کل آدرس و شماره تماس اداره کل و ادارات تابعه شهرستان را بدست آورده و با ارائه نظرات، پيشنهادات و انتقادات ما را از دیدگاههای  خود آگاه سازيد.

 
صفحه اول   |   ارتباط با ما   |   نقشه سايت   |   ورود به سایت   |   download   |   انجمن   |   سایت کودکان تبیان   |   پست الکترونیک
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد میباشد.
پشتیبانی : واحد فناوری اطلاعات اداره کل تبلیغات اسلامی یزد