9

امامان محله بازوی اجرایی مدیران تبلیغات اسلامی در میدان هستند

  • کد خبر : 1873
  • ۰۸ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۴
امامان محله بازوی اجرایی مدیران تبلیغات اسلامی در میدان هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام و المسلمین نجیمی در دیدار نوروزی با امامان محلات شهرستان یزد، ضمن تبریک بهار طبیعت و بهار قرآن، گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد برای سال ۱۴۰۲، پیوست فرهنگی مخصوص زیست بوم استان یزد طراحی کرده است که انشاالله با کمک شما […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام و المسلمین نجیمی در دیدار نوروزی با امامان محلات شهرستان یزد، ضمن تبریک بهار طبیعت و بهار قرآن، گفت: اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد برای سال ۱۴۰۲، پیوست فرهنگی مخصوص زیست بوم استان یزد طراحی کرده است که انشاالله با کمک شما به مرحله اجرایی منتهی شود.

وی به نقش مهم امامان محله اشاره کرد و افزود: هنر امام محله دخیل کردن توده مردم، نخبگان محله و مجموعه های تاثیرگذار برای حل مشکلات و پیشرفت محله در مسیر تشکیل جامعه آرمانی می باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی در پایان گفت: امامان محله بازوی اجرایی مدیران تبلیغات اسلامی در میدان هستند و می توانند برای پیشبرد اهداف تعالی انقلاب اسلامی نقش موثر و مهمی را ایفا کنند.

در ادامه امامان محله ضمن تشکر از مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد، برای تشکیل این جلسه نظرات و پیشنهادهای خود را عنوان کردند.

لینک کوتاه : https://tebyanyazd.ir/?p=1873

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰