14

انتقال و فهم مطلب مهمترین نکته در فن خطابه است

  • کد خبر : 1385
  • ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵
انتقال و فهم مطلب مهمترین نکته در فن خطابه است

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان یزد، حجت الاسلام و المسلمین دادآفرین در بین مدیران مدارس حوزه های علمیه خواهران گفت: فن خطابه مهمترین بخش منابر است که متاسفانه نادیده گرفته شده است. رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان یزد ادامه داد: با حمایت از مجموعه های مردم نهادی که در فن خطابه فعالیت دارند […]

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان یزد، حجت الاسلام و المسلمین دادآفرین در بین مدیران مدارس حوزه های علمیه خواهران گفت: فن خطابه مهمترین بخش منابر است که متاسفانه نادیده گرفته شده است.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان یزد ادامه داد: با حمایت از مجموعه های مردم نهادی که در فن خطابه فعالیت دارند می توان نقص های این بخش را برطرف کرد.

وی با اشاره به صحبت های مقام معظم رهبری مبنی بر منضبط کردن منبر گفت: موسسات مربوطه بر اساس همین صحبت ها، سرفصل هایی را ارائه و در اختیار مبلغین و مبلغات قرار داده اند.

حجت الاسلام و المسلمین دادآفرین افزود: انتقال و فهم مطلب مهمترین نکته در فن خطابه است که در صورت محقق شدن این نکته، ارتباط بین طرفین خطابه بهبود پیدا خواهد کرد.

وی گفت: یکی از قشرهای مهم در جامعه، زنان و دختران هستند و مبلغات در راستای جهاد تبیین با استفاده از فن خطابه و ارتباط موثر با آنها می توانند چالش های مرتبط با این قشر از جامعه را کمتر کنند.

حجت الاسلام و المسلمین دادآفرین در پایان گفت: حضور نسبتا پر رنگ زنان و دختران در اغتشاشات اخیر نشان دهنده کم کاری در ارتباط با این قشر و رفع شبهات است که یکی از راهکارها را می توان اصلاح فن خطابه در جامعه عنوان کرد.

لینک کوتاه : https://tebyanyazd.ir/?p=1385

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰