6

ترویج اندیشه‌های امام(ره) نیاز امروز جامعه است

  • کد خبر : 1992
  • ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۴
ترویج اندیشه‌های امام(ره) نیاز امروز جامعه است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: ترویج اندیشه‌ها و آرمان‌های الهی حضرت امام خمینی (ره) نیاز امروز جامعه اسلامی است که باید به آن پرداخته شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت‌الاسلام علیرضا نجیمی، گفت: اساس اندیشه‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی مبتنی بر ایمان، ایثار، صداقت، خدمت به مردم، استکبارستیزی […]

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: ترویج اندیشه‌ها و آرمان‌های الهی حضرت امام خمینی (ره) نیاز امروز جامعه اسلامی است که باید به آن پرداخته شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت‌الاسلام علیرضا نجیمی، گفت: اساس اندیشه‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی مبتنی بر ایمان، ایثار، صداقت، خدمت به مردم، استکبارستیزی و فداکاری در راه دین است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) ادامه داد: روح خدا تمامی زندگی خود را برای احیای دین و ارزش‌های الهی و خدمت مخلصانه به مردم صرف کرد.

این مسئول بیان کرد: روحیه مبارزه با ظالمان و دستگیری و حمایت از محرومان و مقاومت در برابر مستکبران عالم در سایه ایمان و توکل به حق جزو ویژگی‌های بارز حضرت امام راحل (ره) بود.

نجیمی بیان کرد: حضرت امام خمینی (ره) با قدرت ایمان، اخلاص و همراهی مردم بر رژیم طاغوت پیروز شد و همواره در هر شرایطی خدا را در نظر داشت و برای تحقق جامعه اسلامی فداکاری کرد.

وی تاکید کرد: باید اساتید حوزه و دانشگاه و نخبگان فرهنگی در کنار رسانه‌های گروهی برای احیا و انتقال افکار والای حضرت امام خمینی (ره) در جامعه ماموریت خود را با دقت و جدیت انجام دهند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: باید در قالب جهاد تبیین خصوصیات حضرت امام خمینی (ره) به مردم به خصوص نسل جوان و دانشجویان منتقل شود.

نجیمی بیان کرد: ترویج اندیشه‌های حضرت امام راحل (ه) در جامعه و بین مردم و جوانان یک رسالت و امری مهم و حیاتی و حلال بسیاری از مسایل در جامعه است.

لینک کوتاه : https://tebyanyazd.ir/?p=1992

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰