2
مدیرعامل بنیاد هدایت عنوان کرد:

تقویت جایگاه امام محله اثرات خوبی در جامعه می گذارد

  • کد خبر : 2322
  • ۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۸
تقویت جایگاه امام محله اثرات خوبی در جامعه می گذارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، مدیرعامل بنیاد هدایت در جلسه‌ای مشترک با تعدادی از امامان محله استان یزد دیدار و گفت‌وگو کرد. حجت الاسلام میرمحمدیان اظهار داشت: فعالیت‌های مختلفی که امامان در مساجد و محله‌ها انجام می‌دهند یکی از بخش های ولایت تکوینی است؛ بنابراین هرچقدر در این حوزه کار […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، مدیرعامل بنیاد هدایت در جلسه‌ای مشترک با تعدادی از امامان محله استان یزد دیدار و گفت‌وگو کرد.

حجت الاسلام میرمحمدیان اظهار داشت: فعالیت‌های مختلفی که امامان در مساجد و محله‌ها انجام می‌دهند یکی از بخش های ولایت تکوینی است؛ بنابراین هرچقدر در این حوزه کار کنیم باز کم است.

وی با تأکید بر تحفظ مباحث عالی مسئله امامت، گفت: اینکه ما برای تعالی شبکه امامت سراغ مبانی اصلی رفته ایم، کار بسیار خوبی است؛ وقتی چنین مدل قوی و نظریه سترگی را در دست داریم باید به اعضای این شبکه توجه بدهیم که تو امام هستی و نسبت به این جایگاه تحفظ داشته باشیم.

مدیرعامل بنیاد هدایت در پایان تاکید کرد: باید برای این میراث بزرگ که همانا تقویت جایگاه امام محله می باشد، وقت گذاشت و هزینه کرد؛ زیرا اثرات بسیار خوبی را در آینده حمکرانی کشور دارد.

لینک کوتاه : https://tebyanyazd.ir/?p=2322

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰