4
توصیه رتبه برتر کنکور ۱۴۰۲ به دانش‌آموزان کنکوری

یاد خداوند بسیار در کسب موفقیت موثر است

  • کد خبر : 2297
  • ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۶
یاد خداوند بسیار در کسب موفقیت موثر است

رتبه برتر کنکور ۱۴۰۲ گفت: به دانش‌آموزانی که قرار است سال آینده در کنکور شرکت کنند توصیه می‌کنم همیشه به یادخدا باشند و بدون استرس پیش‌بروند، بی‌شک اگر امید داشته باشند و برای هدف خود تلاش کنند به نتیجه‌ خوبی خواهند رسید. به گزارش روابط عمومی اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد، ریحانه فلاح‌زاده […]

رتبه برتر کنکور ۱۴۰۲ گفت: به دانش‌آموزانی که قرار است سال آینده در کنکور شرکت کنند توصیه می‌کنم همیشه به یادخدا باشند و بدون استرس پیش‌بروند، بی‌شک اگر امید داشته باشند و برای هدف خود تلاش کنند به نتیجه‌ خوبی خواهند رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی استان یزد، ریحانه فلاح‌زاده رتبه شش کنکور انسانی در سال ۱۴۰۲ که از دانش آموزان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای شهرستان ابرکوه می باشند؛ در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: اهل شهرستان ابرکوه استان یزد هستم و در کنکور امسال رتبه‌های ۲۰ منطقه سه و ۹۴ کشوری را کسب کردم.

وی گفت: پدر و مادرم هر دو فرهنگی بازنشسته هستند و نقش انکارناپذیری در موفیقت من داشته‌اند، بسیار همراه و مشوقم بودند و با توجه به امکانات کم ابرکوه در بحث تحصیل و آموزش من را برای کلاس‌ها و مشاوره‌ها به یزد می‌فرستادند و پیگیر کارها بنده برای شرکت در کلاس‌ها و مشاوره بودند.

رتبه برتر کنکور ۱۴۰۲ گفت: مطالعات را از مدت ۲.۵ ساعت شروع کردم‌ و به مرور ساعت مطالعه را به ۱۲ ساعت و اواخر روزانه به ۱۴ ساعته مطالعه درسی افزایش دادم.

وی بیان کرد: در پایه‌های دهم و یازدهم در المپیاد ادبیات شرکت کردم و پس از قبولی در مرحله اول به مرحله بعدی المپیاد راه یافتم، تمرکز زیادی بر روی مباحث درسی و علمی داشتم و متأسفانه کمتر به فعالیت‌ها و جشنواره‌‌های فرهنگی می پرداختم.

فلاح‌زاده با اشاره به اینکه از کتاب‌های کمک آموزشی استفاده کردم گفت: در کنار کلاس در آزمون‌های متنوع شرکت داشتم و در کلاس‌های خصوصی نیز شرکت می‌کردم.

وی تصریح کرد: پدر و مادر در وهله اول نقش بسیاری در موفقيت من داشتند، در وهله دوم مدیر مدرسه سرکار خانم میرحسینی و سایر معلمان بسیار همکاری و همراهی داشتند و در موفقيت من تأثیرگذار بودند.

فلاح‌زاده اظهار کرد: اولویت اولم را حقوق دانشگاه تهران انتخاب کردم و به نظر من ادامه مسیر به مرور مشخص می‌شود که در آینده به چه سمتی بروم.

وی گفت: یکی از نکات مهمی که بسیار در نتیجه کنکور مؤثر است یاد خداوند است به دانش‌آموزانی که قرار است سال آینده در کنکور شرکت کنند توصیه می‌کنم همیشه به یادخدا باشند، بدون استرس و باآرامش پیش‌بروند و امید داشته باشند، بدون شک اگر امید و انگیزه داشته باشند و تلاش کنند به نتیجه‌ خوبی خواهند رسید.

لینک کوتاه : https://tebyanyazd.ir/?p=2297

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰