7

حرکت فعال در منطقه از وظایف دولت ها و ملت های مسلمان است

  • کد خبر : 1901
  • ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۵
حرکت فعال در منطقه از وظایف دولت ها و ملت های مسلمان است

روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد در بیانیه ای از عموم مردم شریف استان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان در روز ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ دعوت به عمل آورد که متن آن به این شرح است: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به روز قدس […]

روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد در بیانیه ای از عموم مردم شریف استان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان در روز ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ دعوت به عمل آورد که متن آن به این شرح است:

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که به روز قدس معروف شده است، یادگار رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) برای اتحاد مسلمین در مقابل اسرائیل و بیرون راندن این غده سرطانی از منطقه جنوب غرب آسیا و سپس نابودی کامل آن می باشد.

انتفاضه های مردم فلسطین که از سال ۱۹۸۷ میلادی شروع شد و تاکنون نیز ادامه دارد، نشان از عزم بالای این مردم برای مقابله با این رژیم غاصب و همدستانش دارد.

ملت های مسلمان به تاسی از این گفته پیامبر که فرمودند: هرکه بشنود مردی از مسلمین فریادرسی می خواهد و به او پاسخ ندهد، از مسلمین نیست (الکافی، ج ۲، ص ۱۶۴)، همیشه در دفاع از مردم مظلوم فلسطین ثابت قدم بوده و نشان دادند که فلسطین پاره تن اسلام است و برای باز پس گیری آن از دست مزدوران جهانی از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

اما متاسفانه دولتمردان بعضی از کشورهای اسلامی در سال های قبل در پی عادی سازی روابط با صهیونیست ها برای ایجاد آرامش در منطقه (البته به خیال خام خود) بودند اما با گذشت زمان متوجه نیت خبیث آنها برای نابودی کامل اسلام و تحقق شعار از نیل تا فرات شدند و این امر موجب شد تا کشورهای اسلامی تصمیم به کنارگذشتن اختلاف ها و همدلی با یکدیگر برای حل مشکلات منطقه بگیرند که نمونه بارز آن را می توان توافقات اخیر کشورهای اسلامی با یکدیگر عنوان کرد.

نا آرامی های اخیر در سرزمین های اشغالی هم حکایت از اختلاف شدید ساکنان این منطقه با حاکمان خود و تحقق پیش بینی رهبر معظم انقلاب بر حذف اسرائیل در کمتر از ۲۵ سال دارد.

علی ای حال، وظیفه فعلی دولت ها و ملت های مسلمان، “حرکت فعال” در منزوی کردن این غده سرطانی و شریکان خبیثش از جمله آمریکا و انگلیس تا نابودی کاملشان و همدلی و پرهیز از اختلاف های درونی برای قدرتمند کردن درخت اسلام می باشد.

حضور گسترده امت اسلامی در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین نمونه ای از حرکت فعال مسلمانان می باشد که به حول و قوه الهی امسال هم مردم همانند سالهای گذشته در تحقق این امر تلاش خواهند کرد.

اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد به تاسی از رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن دعوت از همه مردم مومن و روزه دار استان یزد برای حضور در این میدان عظیم مجاهدت، بر آزادسازی قبله اول مسلمانان و بازگشت فلسطین به آغوش اسلام تاکید دارد. ان شاءالله

روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد

لینک کوتاه : https://tebyanyazd.ir/?p=1901

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰